TERMÁLNÍ LÁZNĚ ZALAKAROS MAĎARSKO – HOTEL KAROS SPA****

Termální lázně Zalakaros najdete v jihozápadní části Maďarska, v malebném prostředí vinic, listnatých lesů a zurčících potůčků. Jedinečné přírodní bohatství v podobě minerálních pramenů, více než 2 000 metrů hluboká stoupající termální voda s teplotou až 96 °C získala mezinárodní pověst. Vděčí za to i unikátnímu složení termální vody, jež v celé Evropě nemá konkurenci. Jedinečná léčivá voda se využívá k léčbě různých zdravotních problémů – od bolestí svalů, kloubů a chronických zápalů až po léčbu závažných neurologických onemocnění, poruch oběhové soustavy a srdcově-cévních onemocnění nebo chronických gynekologických onemocnění.

Hotel KAROS SPA**** je umístěn v okrajové části cca 500 metrů od centra městečka. Hostům je k dispozici restaurace, lobby bar, kavárna, letní zahrada s grilem, hotelový obchod, kadeřník. Hotel disponuje velkým lázeňským komplexem, který se rozkládá na ploše 1 000 m². Jeho součástí jsou bazény s vodou o teplotě 37 – 38 °C, bazén s atrakcemi a teplotou vody 33°C, vnitřní plavecký bazén a různé druhy saun. Hotel je vhodný pro návštěvníky různých věkových kategorií a dětí. Na místě možnost dokoupení masáží a léčebných procedur.

Ubytování: komfortní jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pouze pro dítě, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, fén, telefon, TV /SAT, internet, trezor, minibar, klimatizace, balkon.

Stravování: polopenze formou bohatého bufetu a polévkový bufet k obědu

Sport a relaxace: posilovna, tenis, stolní tenis, boccia, aerobic, vodní gymnastika, půjčovna kol.

TERMÍN:
Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji:
Dítě 6 – 12 let s 1 nebo 2 dospělým:
Dítě do 6 let s 1 dospělým:
Dítě do 6 let s 2 dospělými:
Příplatek na 1/ 1:

Cena zahrnuje: 6 x ubytování s polopenzí, autobusovou dopravu, neomezený vstup do areálu hotelových bazénů (možnost zapůjčení županu pro dospělé), využívání sauny, ledové jeskyně, možnost zúčastnit se cvičení organizovaných hotelem.

Odjezd z Prahy ve 23:00 hod., odjezd ze Zalakarose v poledních hodinách.
INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA V ČR.

Příplatek:
Pobytová taxa nad 18 let 1,70 eura/den/platí se na místě