CK Andante působí na českém trhu od roku 1994 a zaměřuje se především na destinace CHORVATSKO, BOSNA A HERCEGOVINA, ITÁLIE, SLOVINSKO, ČR a SLOVENSKO, vlastní i autobusovou dopravou.

 

Především v Chorvatsku a BiH nabízíme velké množství ubytovacích kapacit, a to různých kategorií, od dvouhvězdičkových hotelů s velice výhodnými cenami i kvalitními službami až po luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely a areály i s wellness centry. Apartmány po celém pobřeží a na ostrovech lze rovněž objednat na libovolný počet dní či k dlouhodobému pronájmu.

 

Velice populární jsou např. organizované pobyty se cvičením, rehabilitační pobyty, školy v přírodě, firemní akce v zahraničí – konference, školení, rekreační pobyty, pobyty sportovních kolektivů, soustředění, a to např. v Chorvatsku každoročně již od března.

 

Rekreační pobyty v Chorvatsku a BiH /středisko NEUM/ mohou být na vyžádání i mimo klasické termíny sobota -sobota, s jiným nástupním dnem a na libovolný počet dnů.

 

CK organizuje AUTOBUSOVOU DOPRAVU do Chorvatska, BiH a Itálie, zakoupit lze i samostané jízdenky. K hlavním trasám autobusům jsou rovněž organizovány svozy.

 

Pobyty organizované CK Andante jsou k dispozici také v široké síti provizních prodejců po celé republice a na Slovensku. Lze uplatnit poukázky SODEXO a BENEFITY. Také je nabízena celá řada výhod – slevy pro stálé klienty, pro seniory, ubytování a polopenze pro děti zcela zdarma, časové slevy, slevy pro kolektivy, poukazy v libovolné nominální výši, apod.

 

Zakoupit v CK lze rovněž letecké zájezdy – Řecko a řecké ostrovy, Egypt, Tunisko, Bulharsko, Španělsko, Mexiko, Kapverdské ostrovy, Dominikánskou republiku, Thajsko, Maroko – a poznávací zájezdy, autokarové i letecké. Tyto zájezdy jsou nabízeny ve spolupráci s renomovanými cestovními kancelářemi.