OSTROV UGLJAN – KUKJLICA – APARTMÁNY ZELENA PUNTA

POLOHA A PLÁŽ:  Kukljica  se nachází v severní Dalmácii, naproti Zadaru. V zalesněném výběžku, v piniovém háji obklopeném mořem jsou rozmístěny apartmány ZELENA PUNTA. Apartmány jsou vzdálené od moře 30 – 80 m. V areálu se nachází  2 restaurace s terasami, recepce, tenisové kurty, minigolfové hřiště.  V přírodě jsou rozmístěné stoly na stolní tenis, nafukovací vodní atrakce pro děti, hřiště na plážový volejbal, hřiště na malou kopanou či nohejbal. K dispozici je  půjčovna šlapadel, jízdních kol, kajaků apod.. Pro vyznavače kolečkových bruslí je kolem moře nově vybudovaná hladká asfaltová cesta dlouhá cca 4 km. V Kuklici najdete tři samoobsluhy, dále cukrárny, pekařství, malou tržnici, pizzérii, poštu, kostel, lékařskou ordinaci.

V případě potřeby lze na vyžádání mít k dispozici jinak nevyužívanou místnost nad restaurací (např. pro cvičící skupiny v případě nepříznivého počasí). Areál je velice vyhledávaný a využívaný skupinami.

 UBYTOVÁNÍ: V apartmánech typu C pro až 5 osob  (1. ložnice s manželským dvoulůžkem, 2. místnost s rozkládacím gaučem a dále obývací pokoj s kuchyňskou částí a jedním rozkládacím lůžkem o rozměrech 155 cm x 130 cm).     UPOZORNĚNÍ: Ne všechny apartmány typu C mají instalovány u druhé místnosti šoupací dveře oddělující tuto místnost od obýváku. Je dobré předem nahlásit, kdo trvá na apartmánu C s již instalovanými „šoupačkami“.

Dále v apartmánech typu B (1 dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňskou částí). A dále v apartmánech typu A – rozměrově menší místnosti i balkon, než u typu B (1 dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a zvlášť v chodbě kuchyňka). Ve všech apartmánech je kuchyňka se základním vybavením pro vaření a stolování, malá lednička, mikrovlnka a dvouplotýnkový vařič, koupelna s vanou,umyvadlem, fénem a WC, balkón se stolkem, židlemi a sušákem na prádlo, sat.TV. Všechny apartmány jsou kompletně zrekonstruované , mají klimatizaci. K dispozici jsou malé ručníky a utěrky, rovněž lůžkoviny. Výměna ručníků probíhá ob den.

STRAVOVÁNÍ : vlastní. Možnost stravování  v restauraci – polopenze, také jen snídaně nebo jen večeře, snídaně i večeře jsou formou švédského stolu, případně oběd – ten je servírovaný.

VÝLETY: doporučujeme lodní výlet s obědem – NÁRODNÍ PARK KORNATI, dále celodenní výlet motorovou jachtou s pečením ryb, případně individuální výlet do Zadaru rychlolodí z Preka (6 km od Kukljice).

Autobusová doprava je možná do Zadaru k trajektu. Na ostrově je Kukljica vzdálená 6 km od trajektu, nutno využít městskou dopravu nebo zpoplatněný odvoz.