HOTEL NARCIS**** RABAC

POLOHA A PLÁŽ: komplex hotelů Narcis, Mimosa-Lido Palace a Hedera se nachází v zeleni, cca 500 m od centra Rabacu, upravebná oblázková pláž je cca 100 m od resortu a okolo jsou přírodní kamenité pláže. Hosté mohou využívat zařízení všech tří hotelů v rezortu.

VYBAVENÍ: venkovní bazény se sladkou vodou, tobogán, lehátka u bazénu zdarma, restaurace, aperitiv bar, pizzerie, směnárna, výtah, WI-FI ZDARMA, prodejna suvenýrů, market, taneční terasa, parkoviště ZDARMA, fitness, sauna, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, mimo letní sezónu otevřeny vnitřní bazény.

POKOJE: moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, ledničkou, některé s možností 1-2 přistýlek (vhodné pro 1 dospělého nebo 2 děti do 18 let) formou rozkládacího gauče, některé pokoje 2+2 jsou s balkónem. Pokoje 2(+0) mají 16m2 s oddělenými lůžky (nelze zde umístit dětskou postýlku), jsou orientovány na cestu a do svahu.

STRAVOVÁNÍ: polopenze – švédské stoly, možnost all inclusive.  All Inclusive (pro termíny 10.6.-9.9.) – plná penze formou bufetu – snídaně 7:00-10:00, oběd 12:30-14:00, odpolední občerstvení v hotelovém all inclusive baru 15:00-17:00 (káva, zmrzlina, sendviče, mini pizzy atd.), večeře 18:30-21:00. V době podávání oběda, svačiny a večeře je neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických točených nápojů (pivo, víno, voda, džus). Dále využívání neomezené konzumace místních nealkoholických a alkoholických točených nápojů (pivo, víno, voda, džus) během dne od 10:00 do 22:00 hod. v hotelovém all inclusive baru. Možnost i bezlepkové stravy.