HOTEL MORENIA **** – ALL INCLUSIVE – PODACA

POLOHA A PLÁŽ: přímo u pláže, oblázková pláž s pozvolným vstupem, dále betonová pláž – vstup po schůdkách nebo po žebříčkových schodech. Malé středisko PODACA na Makarské riviéře.

STRAVOVÁNÍ: ALL INCLUSIVE. V resortu Morenia si budete užívat stravu formou all inclusive. V hotelových restauracích se podávají snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne je možné využívat Snack bar, kde si vyberete z množství osvěžujících nápojů a občerstvení z nabídky. Součástí all inclusive je neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.

VYBAVENÍ: Restaurace s terasami s výhledem na moře, Snack bar, 3 bazény – velký zábavný bazén, nekonečný bazén se Snack barem a dětský bazén, FITNESS, DĚTSKÝ KLUB, BANKOMAT, parking za poplatek.

POKOJE:

  • Dvoulůžkové standardní pokoje 2+0 B nebo BM ( pohled hory/ pohled moře)
  • Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky 2+1 B nebo BM ( pohled hory/ pohled moře)
  • Rodinné pokoje 2+2 B nebo BM ( pohled hory/ pohled moře) – Room Junior Suite – 29 m – jedna ložnice s 2 pevnými lůžky a 2 přistýlky 
  • VYBAVENÍ POKOJŮ: koupelna se sprchovým koutem, fén, minilednička, trezor, wi-fi, TV, KLIMATIZACE, dětská postýlka navyžážání.