APARTMÁNY CROATIA SVETI FILIP I JAKOV a hotel ALBA – 2024 zatím rekonstrukce

Poloha a pláž:
Turistický komplex Croatia se nachází cca 20 km od Zadaru, 3 km od Biogradu na moru, blízko střediska Turanj, ve středisku Sveti Filip i Jakov, přímo u moře /50 – 100 m/, uprostřed zeleně, cca 500 m od centra střediska. Apartmány jsou v několika budovách. V areálu se nachází malý hotel Alba, při ubytování v apartmánech je možné zde čerpat polopenzi. Pláže jsou rozlehlé, oblázkové, i  kamenité. Lehátka a slunečníky na plážích jsou za poplatek.
Vybavení areálu:
klimatizovaná restaurace, bary, terasa, samoobsluha, ambulance, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, půjčovna jízdních kol, škola potápění, vodní sporty.
Vybavení apartmánů: terasa nebo balkón, vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení, SAT TV, WI-FI. Animační programy v červenci a srpnu. Domácí zvířata povolena na vyžádání a za poplatek.

Apartmány: B3: ložnice, obývací kuchyně s rozkládací přistýlkou pro 3. osobu, předsíň, koupelna, terasa. Přízemí nebo 1. patro. C4: ložnice, obývací pokoj s rozkládací přistýlkou pro 2 osoby a kuchyňský kout, předsíň, koupelna, balkón, přízemí, první patro nebo druhé patro. D5: Dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládací přistýlkou pro jednu osobu a kuchyňský kout, balkón, koupelna. E6: Jednopodlažní apartmány – dvě ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkón. Dvoupodlažní apartmány: obývací kuchyně s rozkládací přistýlkou pro 2 osoby, balkón, v patře 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna, WC, střešní terasa. Možnost přistýlky pro 7. osobu.

Stravování: vlastní, možnost polopenze v hotelu Alba – švédský stůl.

HOTEL ALBA – POKOJE dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, balkón, část směr park, část směr moře. Studia bez balkónu, s malým kuchyňským koutem. Stravování při ubytování v hotelu: švédské stoly, polopenze. Při ubytování v hotelu nejsou povolena zvířata.

]