RESORT SAN ANTONIO *** BIOGRAD NA MORU

Biograd na Moru je nejoblíbenější a zároveň i nejživější letovisko severní Dalmácie. Má historické centrum se spoustou obchodů, restaurací, tržnicí, kaváren a kluby pro mladé a zázemí pro sport. Je to známé rekreační středisko s krásným okolím, bujnou vegetací a písčitými plážemi. Pro svůj jachetní přístav a ideální polohou naproti národnímu parku Kornati, který tvoří stovky ostrůvků, se stal Biograd vyhledávaným cílem jachtařů z celé Evropy. Je oblíben jako výchozí místo výletů na Kornatské ostrovy a k vodopádům řeky Krky. Známou městskou pláží je pláž Dražice, která se nachází na jihovýchodní straně města. Rozprostírá se skoro od samého centra města. Tato pláž je oblázkovo-písčitá s pozvolným vstupem do moře a již několik let za sebou dostává modrou vlajku (ocenění čistoty).

San Antonio Resort*** – je uzavřený resort s bazénem a nachází se v klidné části města Biogradu na Moru zhruba 300 m od pláže. Resort je umístěn v borovicovém lese a tvoří ho přízemní klimatizované bungalovy a centrální restaurace s bazénem a terasou na opalování. Celý areál je v příjemném stínu a nabízí pro své hosty naprosté soukromí bez aut. Ubytování je poskytováno v moderních zděných bungalovech pro 2 nebo 3 osoby s možností jedné přistýlky. Celý areál má nádhernou prázdninovou atmosféru a je oázou klidu jen pár minut chůze od rušného centra Biogradu na Moru.
Hostům je k dispozici recepce, venkovní bazén s terasou a lehátky na opalování, bar u bazénu, bufetová restaurace s místními pokrmy, parking (za poplatek), půjčovna kol, wi-fi připojení k internetu, dětský koutek. Každý týden se v resortu připravuje stylová dalmatinská večeře. Hlavní oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je přístupná po rovině lesoparkem (300 m), písečná zátoka Soline je vzdálena 400 m, městský bazén 350 m.

Ubytování: Hotelové bungalovy pro 2 – 4 osoby, SAT/TV, minibar, koupelna se sprchou, telefon, wi-fi,
venkovní terasa s posezením. Bungalovy jsou citlivě zasazeny do udržovaného lesoparku s trávníky a příjemným stínem borovic. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi, kdy si děti mou hrát přímo před bungalovem.
Dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky (lze ubytovat dítě do 4 let bez lůžka)

Stravování: polopenze formou bufetu v centrální restauraci. Jednou týdně jsou podávány speciality místní kuchyně. Lze dokoupit plná penze.

Sport a zábava: rušné centrum se spoustou restaurací, kaváren, obchodů a tržnicí je vzdáleno 7 minut chůze. Obchod s potravinami je do 200 m od resortu. Pro mladé je zde několik diskoték.

 ZA OSOBU S HB
27.06. - 04.07.
11.290,-
04.07. - 29.08.
11.290,-
29.08. - 05.09.
11.290,-
05.09. - 12.09.
10.590,-
Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, pobytovou taxu.
V pokoji lze ubytovat 1 dítě do 4 let bez lůžka zdarma .
Autobusová doprava: 2 490,- Kč.
Parkování 10,- EUR/den.
Malý pes na vyžádání, 10,- EUR/den.