PRIVÁTNÍ APARTMÁNY POREČ

Poloha a pláž: po celém středisku, nejvíce v části Dolní Špadiči a Horní Špadiči, také ve vilkách směrem k nemocnici. Vzdálenost od pláží
300 – 1 400 m, dále v zóně B od 1 400 m od pláží – za nižší ceny.
Pláže přírodní upravené, vyspárované kameny, na některým místech jsou mola a navezené oblázky při vstupu, někde písek při vstupu. Dětská hřiště, pískoviště u pláží. Možno lehnout na kameny nebo na trávník, také do stínu borovic. Plážové restaurace a bary
Ubytování:
VILA MÁRIO : v Horním Špadiči, v klidném místě, cca 1 200 m od moře, se zahradou, parkováním zdarma v oplocené zahradě,
4 apartmány , z toho 2 studia 2+1 a dva apartmány 4+1 se 2 ložnicemi a s možností přistýlky pro 5. osobu, moderně vybavené, prostorné, balkóny se sedací soupravou. Majitel bydlí v blízkosti, v jiném objektu.
VILA KOVÁ, cca 350 m od moře, klimatizované apartmány pro 2 – 4 osoby, ve stejné vile je k dispozici dvoulůžkový pokoj s terasou a sociálním zařízením, pokoj nemá klimatizaci ani internet. Parkování u domu.
No name apartmány: studia pro 2 osoby – 3 osoby, apartmány pro 2 – 3 osoby s jednou ložnicí, apartmány pro 4 – 5 osob se 2 ložnicemi, apartmány pro 6 osob se 3 ložnicemi, sociální zařízení, balkón nebo terasa, vybavený kuchyňský kout. Několik apartmánů 2+2 s jednou ložnicí a rozkládacím gaučem v obývací kuchyni. Parkování u domu nebo v zahradě.
Stravování: vlastní.